Nalazite se ovde: Početna

Gol Milinković-Savića u rimskom derbiju! (VIDEO)

El. pošta Štampa PDF

Zlatni Orlić’ upisao se u listu strelaca u 30. minutu meča posle sjajne akcije domaćeg sastava.

Sergej Milinković-Savić, fudbalska reprezentacija SrbijeFudbaleri Lacija savladali su Romu 2:0 (1:0), u prvom susretu polufinala Kupa Italije.

U rimskom derbiju ’Nebesko plavi’ poveli su golom srpskog fudbalera Sergeja Milinković-Savića, koji je zatresao mrežu "vučice"' u 30. minutu meča. Savić je posle asistencije Andersona uputio udarac uz levu stativu i njegov šut bio je neodbranjiv za golmana Rome.

Sa ovim rezultatom ekipe su otišle na odmor, da bi Lacio povećao prednost u 78. minutu, pogotkom Čira Imobilea posle akcije sa Keitom.

U pobedničkom timu Lacija pored Savića, svih 90. minuta odigrao je i Dušan Basta, dok je Filip Đorđević na klupi.